ПРО САЙТ

НЕБЕСНА СОТНЯ – це учасники Революції Гідності в Україні, яких було убито через їх власні переконання, патріотизм та громадянську позицію. Незважаючи на загрозу своєму життю, вони до останнього відстоювали ідеї та цілі Революції.

І саме їхня жертовність повинна вберегти українців від подальших помилок і бути постійним нагадуванням для політиків про ціну перемоги над режимом диктатора Януковича.

Сайт www.nebesnasotnya.in.ua створений і діє для того, щоб ми могли зберегти пам’ять про новітніх Героїв в українській історії.

___________________________________

Інформація постійно доповнюється. Наш ресурс наоснові даних Jus Talionis Reconstruction Lab та у відповідності до публічно оприлюднених даних органів розслідування і власних зібраних відомостей, на даний момент підтверджує, що загибель 82 Героїв Небесної Сотні напряму пов’язана із проявленими жертовністю та героїзмом під час Революції Гідності.

У січні 2014 – загинуло 4-ро майданівців

18-19 лютого 2014 – життя забрали у 30-ти майданівців.

20 лютого 2014 смертельні поранення отримали 48 майданцівців.

____________________

Також є Герої України, які були внесені до Списку Небесної Сотні

Перші жертви російсько-української війни

1. Дмитро ЧЕРНЯВСЬКИЙ 
2. Юрій ПОПРАВКА
3. Юрій ДЯКОВСЬКИЙ
4. Володимир РИБАК

 

Журналіст, який загинув під час акцій протесту при виконанні професійних обов’язків (убитий «тітушками» за спробу сфотографувати їх)

5. В’ячеслав ВЕРЕМІЙ 

 

Журналіст, який убитий за свою журналістську діяльність та громадянську позицію:

6. Василь СЕРГІЄНКО 

 

Щодо решти 19 осіб, які нині є в офіційному списку Героїв Небесної сотні, повідомляємо, що їх участь у Революції Гідності, а також взаємозв’язок смертей із подіями та жертовністю на Майдані ПЕРЕВІРЯЄТЬСЯ власними силами редакції. Так редакцією сайту у лютому 2015 року було встановлено помилкове включення до офіційного Списку Небесної Сотні та нагородження званням Героя України Ворони В.В. Завдяки нашим зверненням, зі списку Героїв Небесної сотні його було виключено, але через відсутність відповідної процедури,  ім’я Ворони залишилось у офіційному списку Героїв України. 

Повний список вбитих під час Євромайдану. Хронологія загибелі

Якщо у Вас є інформація, фото, відео про Героїв Небесної Сотні – надсилайте її на електронну пошту nebesnasotnya.in.ua@gmail.com

Ресурс не належить жодній політичній партії чи громадській організації.
Сайт створений власними силами та коштами його засновників.

Шановні друзі, рідні та знайомі Героїв, щиро просимо вибачення за можливі неточності в біографії близької Вам людини. Інформація збирається з різних джерел, тому часом такі неточності і виникають. Будь ласка, повідомляйте нам про помилку – і ми виправимо її.