Володимир КУЛЬЧИЦЬКИЙ


В новинах
На фото
На відео
Присвята
В пам’яті


Володимир КульчицькийВОЛОДИМИР СТАНІСЛАВОВИЧ КУЛЬЧИЦЬКИЙ
25 липня 1949 – 18 лютого 2014
Активіст Євромайдану, пенсіонер

Володимира Кульчицького рiднi та знайомi згадують як дуже працьовиту людину. Чоловiк любив майструвати. Сам збудував садовий будиночок – вiд фундаменту до даху. Вiн завжди був життєрадiсним i любив веселити iнших. Його дуже любили люди…

У Володимира була велика родина – 2 сина, 3 онуки і 93-річна мама. Останні три роки чоловік був вдівцем…

МАЙДАН

Володимир Станіславович прийшов на Майдан, бо там тривалий час перебував його син Iгор, який входив до числа однiєї iз сотень.

“Буду тебе захищати на Майданi”, – казав пан Володимир синовi. Та про власний захист не дуже дбав. Мав лише шолом. Нi бронежилета, нi щита.

18 лютого Володимир у свої 64 роки цілий день стояв на барикаді по вул. Грушевського. З предметів захисту у нього був тільки шолом. Після атаки беркуту, охорона перемістилась під Будинок Профспілок.

Там він обмiнявся iз сином кiлькома словами. А той сказав: “Тату, я тебе люблю i дуже тобою пишаюся”.
Близько 22.30 на барикадах біля Будинку Профспілок куля снайпера влучила у серце Володимира Станіславовича, пройшла наскрiзь…. Друга влучила чоловiковi в живiт.

“Я не рассчитывал, что он выйдет на передовую, но он пошел именно туда. Дальше прозвучала фраза: “Коридор! Тяжелый!” И четыре человека пронесли тело. Я узнал его, когда его уже почти пронесли мимо меня. Это был мой отец” – розповів син.

Його занесли до Будинку Профспілок, але він невдовзі запалав. Син пана Володимира встиг забрати тiло батька. Разом iз працiвниками Червоного Хреста занiс його до Михайлiвського собору.

22 лютого Володимира Кульчицького поховали на кладовищi в Нових Петрiвцях – селi у Вишгородському районi Київської областi.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:
ПриватБанк
5211 5374 0467 5923
Кульчицький Ігор Володимирович (син)