Олександр ЦАРЬОК


В новинах
На фото
На відео
Присвята
В пам’яті


Олександр Царьок
ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ ЦАРЬОК

2 січня 1959 — 20 лютого 2014
захисник Першої Сотні оборони Майдану, учасник Революції, ландшафтний дизайнер

Олександр Миколайович був активним учасником Майдану з перших днів. 21 листопада він, разом з небагатьма на той час активістами, вийшов на Майдан виборювати свої права. Він свято вірив, що майдану потрібна присутність кожного патріота-українця, хотів щоб його 5 дітей та онука жила у вільній Європейській державі.

«Наш батько був справжнім УКРАЇНЦЕМ, без нього не пройшла жодна революція, мітинг; лягав і під колеса вантажівок у часи Помаранчевої революції, був справжнім безстрашним воїном України ! На Майдані перебував з перших днів початку революції і по останній день свого життя!» – розповів син Героя.

Олександр прожив гідне життя. Жив і працював у місті Васильків Київської області. Один час працював у Васильківській друкарні, після звільнення зайнявся ландшафтним дизайном, озелененням ділянок, створенням декоративних басейнів та водопадів. Дуже любив квіти. Його хобі — садівництво, постійно вдома садив саджанці, прищеплював дерева, обрізав, доглядав. Також займався бджільництвом.

У Олександра Миколайовича залишилось 5 дітей, наймолодша Ніка восени цього року піде в 1 клас. Наприкінці 2013 у Героя народилась онучка Аріна, але він її так і не побачив. Весь час був на Майдані. Казав, що приїде до онуки, коли врятує Україну. Врятував… ціною власного життя.

Сотник 1-ї Сотні та друзі Олександра, які були того ранку 20 лютого разом з ним на передовій, розповіли, що Олександр Миколайович не витримав стояти і чекати наказу, коли сотник скаже йти у бій і сам з криком «Героїв кулі не злякають!», кинувся на передову.

20 лютого 2014 року він був застрелений.
Три кульові поранення, переламані обидві ноги, понівечене все тіло. Родина і досі шукає свідків загибелі свого рідного Героя. Тому, якщо маєте цінну інформацію і хочете зв’язатись з близькими Олександра Миколайовича – пишіть нам.

Панахида за Героєм відбулася на центральній площі Василькова 22 лютого 2014.

Для тих, хто безпосередньо хоче підтримати сім’ю – є координаційна група в фейсбук “Допомога родині Царьок”
Для фінансової допомоги:

РЕКВІЗИТИ:

Картка ПриватБанк
ЦАРЬОК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ (син)
5211 5374 2436 1140