КУЛІ. Фільм оприлюднив докази причетності беркутівців до розстрілів на Майдані

КУЛІ. Фільм hromadske.ua Nastya Stanko про кулі.
Кулі з тіл загиблого – Максима Шимка і пораненого Svyatoslav Kolesnykov 20-го лютого 2014-го року на вул. Інститутській.

Кулі, випущені із автоматів обвинувачених беркутівців Сергія Зінченка і Павла Аброськіна.
Це одні і ті самі кулі.

Кулі, які вбили Максима Шимка і поранили Святослава Колеснікова, випущені із автоматів беркутівців – Сергія Зінченка і Павла Аброськіна. Тих самих беркутівців, які сиділи на лаві підсудних в Святошинському суді і яких апеляційний суд випустив для обміну перед новим роком.

І історія, в якій окрім цих двох поранень, є ще куля, що вбила Сергія Кемського,  теж з автомата, закріпленого за беркутівцем спецроти Київського беркуту.

Не “не все так адназначна”. Не з Готелю Україна. Не “невідомі снайпери” – грузинські, литовські, американські, російські, які там ще, не “свої в своїх”, не “в обидва боки” і навіть не “рука кремля”.
А майже “наші хлопчики” “свої” українські міліціонери.
Яким платили заробітну плату з ваших з нами податків.
Які просто-виконували-наказ-нас-там-не-було-ми оборонялись-від-збройного-наступу в залежності від політичної обстановки і коньюнктури.
І яких під акомпанемент “не все так адназначна”, “чому так довго”, “нічого не розслідувано”, “доказів не має” під ваші мовчазні а часом і голосні адабрямс звільнили і обміняли два місяці тому.
Це ваша “рідна” міліція. Яка тепер поліція.
Якій спочатку аваков, а потім і ви всі сказали – все ок хлопці, так і треба.

Визнайте це нарешті.

PS: це геть не нова інформація. Все це і багато чого іншого розповідали і показували у відкритих судових засіданнях протягом останніх чотирьох років в Святошинському суді. Ще й транслювали на ютубі.

ЄВГЕНІЯ ЗАКРЕВСЬКА, адвокат Родин Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ

 

 

One thought on “КУЛІ. Фільм оприлюднив докази причетності беркутівців до розстрілів на Майдані”

  1. 2brushing коментує:

    3financing…

Comments are closed.