Фіксація пострілів беркутівця, якого віддали на обмін у грудні 2019 (ВІДЕО)

На відео, яке виклала Пошукова група Talionis Group ще у листопаді 2015 року, синхронізовіні цифрові матеріали щодо розстрілів на Майдані 20 лютого 2014 року. Це дало змогу зафіксувати пересування колишнього бійця спецпідрозділу Беркут Павла Аброськіна.

Також на відео зафіксували 10 пострілів, які зробив Аброськін. Постріли враховували тільки у випадку, якщо вони потрапили в об’єктиви камер, тобто їх можна було точно ідентифікувати.

На відео відстежується шлях Павла Аброськіна, починаючи від 09:08 – відбиття першого прориву майданівців – до 09:24 – переходу роти спецпризначення Беркуту від Жовтневого палацу, вверх по Інститутській, до «сніжної барикади» – барикади з мішків, поруч біля входу в станції метро Хрещатик.

Аброськін на відео помічений жовтим квадратом. Коли беркутівець зникає з камер, шлях продовжується просто на карті, – до точки, де він з’явиться на наступній камері.

Для наочності на відео присутня сервісна інформація – точний час, підрахунок пострілів, джерело відео чи фото. У випадку суміщених відео – зазначається тільки головне, провідне джерело.

Сам Абрськін стверджував на судових засіданнях, що на відео не він.

29 грудня 2019 року п’ятеро колишніх бійців спецпідрозділу “Беркут” – Павло Аброськін, Сергій Зінченко, Олександр Маринченко, Сергій Тамтура і Олег Янішевський були обміняні на українських полонених в рамках обміну утримуваними особами між Україною та ОРДЛО.

МАТЕРІАЛ http://texty.org.ua/