Розстріли на Інститутській: ексберкутівця Тамтуру відпустили під нічний домашній арешт

В Святошинському суді Києва у четвер, 24 жовтня, у справі за обвинуваченням 5 ексберкутівців (Аброськін, Зінченко, Янішевський, Тамтура, Марінченко) суддя Сергій Дячук пом’якшив запобіжний захід одному з обвинувачених. Про це інформує журналіст Insider.

Запобіжний захід Сергію Тамтурі змінили з цілодобового на нічний домашній арешт.

На засіданні 24 жовтня прокурори заявили клопотання про продовження терміну запобіжного заходу 5 ексберкутівцям. Вони наголосили на необхідності залишити запобіжні без змін через ризик переховування та втечі обвинувачених.

Представник потерпілих Євгенія Закревська в свою чергу акцентувала, що вказані прокурорами ризики втечі та переховування обвинувачених продовжують існувати.

Тоді як адвокати загалом просили скасувати запобіжні заходи своїм підзахисним. Захисник Тамтури просив суд змінити йому цілодобовий домашній арешт на нічний. Він обгрунтував клопотання тим, що Тамтура хоче вийти працювати, щоб допомагати своїй сім’ї грошима.

Зрештою суд ухвалив залишити запобіжні заходи чотирьом обвинуваченим без змін (тримання під вартою). А Тамтурі – змінити умови з цілодобового домашнього арешту на нічний без носіння електронного браслету.

Окрім того, суд ухалив задовольнити клопотання потерпілого Войтовича на компенсацію йому процесуальних витрат. Йдеться про його фінансові витрати на поїздку та перебуванння у Києві через участь у судовому засіданні в Апеляційному суді. Апеляційна інстанція нещодавно розглядала скаргу адвокатів на обрані запобіжні заходи ексберкутівцям.

Фото: Адвокатська дорадча група

One thought on “Розстріли на Інститутській: ексберкутівця Тамтуру відпустили під нічний домашній арешт”

  1. 3velocity коментує:

    3bouncing…

Comments are closed.