Скільки коштує обрати найкращий проект вшанування Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ?

6 мільйонів 23 тисячі 476 гривень. Стільки коштують послуги членів журі та експертів, які вибирають найкращий проект “Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музей Революції гідності”, пише Експрес-онлайн

29 березня Міністерство культури України підписало угоду про “Оплату послуг та роботи членів журі, експертів та відповідального секретаря в Міжнародному відкритому архітектурному конкурсі за двома номінаціями”. Як видно із офіційної документації, що додається до угоди, йдеться саме про конкурс Меморіалу Героїв Небесної Сотні та Музею Революції Гідності.

Угоду підписали із фірмою “Hossbach Lehmhaus GbR”, яка і є організатором згаданого конкурсу. Договір оприлюднили на сайті офіційних закупівель ProZorro.

До речі, у договорі всі суми оцінюються у євро і сумуються у загальну вартість 187 тисяч 200 євро.

Оплата роботи членів журі за першою номінацією (оцінка та вибір найкращого проекту “Меморіал Героїв Небесної Сотні”) оцінена у 21 тисячу євро.

Вартість послуг членів журі, які визначатимуть найкращий проект у “Конкурсі Музей Революції Гідності” (друга номінація) – 31 тисяча 500 євро.

Послуги експертів оцінили у 13 тисяч 600 євро при роботі з проектами меморіалу та у 2 тисячі 400 євро при виборі проекту музею.

У вартість також включили витрати на перевезення, проживання та харчування членів журі, експертів та відповідального секретаря.

Зі змістом договору можна ознайомитись ТУТ http://www.nebesnasotnya.in.ua/wp-content/uploads/20180329_agreement_2.pdf.

Нагадаємо, на оплату компанії “Hossbach Lehmhaus GbR” власне за організацію конкурсу окремо було виділено ще 2,5 мільйона гривень з держбюджету і 3 мільйони гривень від фонду Петра Порошенка. Більше про результати конкурсу читайте ТУТ – http://www.nebesnasotnya.in.ua/2018/03/07/prezentacia-memorialu-nebesnij-sotni/

One thought on “Скільки коштує обрати найкращий проект вшанування Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ?”

  1. 1presumptuous коментує:

    2impurity…

Comments are closed.