БЕЗПАМ’ЯТСТВО! Герою Небесної Сотні прийшла повістка з військкомату! ОНОВЛЕНО: винних покарано.

Герою Небесної сотні, Герою України Євгену Котляру, який загинув від кулі снайпера на вул. Інститутській у м. Києві, прийшла повістка з військового комісаріату!

Київський районний військовий комісаріат м. Харкова в особі підполковника А.О. Гришкова “пропонує” загиблому ПРИБУТИ 21 березня 2016 року до районного військкомату згідно з пунктом 10 статті 1 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” для уточнення облікових даних. Закони знають. Героїв – ні. Не знають, не пам’ятають, не шанують батьків, яким доводиться читати подібні повістки.

Обурений батько залишив коментар на своїй сторінці у соціальній мережі:“Вынул из почтового ящика повестку:сына приглашают посетить военкомат Киевского р-на Харькова. Это где-нибудь в Торонто, или в Варшаве,или в Сиднее,не говоря о западе и центре Украины, ухаживают за банерами Небесной Сотни, открывают доски и памятники, помнят кого-то в лицо… Дебилизм местных чиновников зашкаливает. Клянусь всем, чем угодно: Женя не стал бы два года ждать повестки, не таким он был.Если бы…”

ОНОВЛЕНО
_____________
Уже наступного дня, 25 березня, після того як новину поширили в ЗМІ, посадовці районного військового комісаріату Київського району Харкова, винні у відправленні повістки на ім’я Героя Небесної Сотні Євгенія Котляра, отримали дисциплінарні стягнення аж до звільнення. Про це журналістам заявив т.в.о. облвоенкома м. Харків Юрій Калгушкін, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Це серйозна помилка з боку посадовців військкомату Київського району. Військком Київського РВК, підполковник Гришко і начальник мобілізаційного відділення підполковник Толоченко дуже жорстко покарані. Їм оголошено про неповну службову відповідність. Підполковник Толоченко найближчим часом буде звільнений з лав Збройних сил України”, – сказав Калгушкін.

Він підкреслив, що вважає такого роду помилки своїх підлеглих неприпустимими. Калгушкін також вибачився перед батьком, загиблого на Майдані Євгена, Миколою Котлярем.