18.02.16: Прес-конференція Адвокатської Дорадчої Групи щодо розслідувань убивств Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Прес-конференція Адвокатської Дорадчої Групи:
“Що є реальним досягненням слідства по справах розстрілу Небесної Сотні 18-20 лютого 14 року”.

Прес-центр Інформаційного агенства ЛігаБізнесІнформ, вул. Шамрило, 23, 18 лютого 2016 року (четвер), початок о 13.00.

Чергова річниця трагічних подій на Майдані змушує владу звітувати та показувати результати розслідувань. Цього разу вони дійсно є, хоча акценти знову зміщені. Усі чули про факт виявлення зброї, з якої розстрілювали активістів. Проте ситуацію із виявленням зброї скоріше потрібно розглядати як прояв непрофесійності СБУ, ніж досягнення, їх націленість на піар, а не на інтереси слідства. Натомість широкому загалу майже не відомо про повторні балістичні експертизи, результати які дали можливість встановити з чиєї зброї було випущено кулі, вилучені з тіл загиблих і поранених, а також з місця розстрілу. Це дійсно можна вважати переломним моментом слідства. І зменшить, в подальшому, можливість маніпулювати громадською думкою.

Дуже важливо, що нарешті було дано правильну правову кваліфікацію тому злочину, який відбувся. Це було не просто вбивства, а справжній терористичний акт. Правильна кваліфікація дає можливість зрозуміти, що відбулось, яка була ціль організаторів, хто був організатором, яка правова природа дій виконавців і які докази необхідні для доведення їх вини.

Адвокати з Адвокатської дорадчої групи, які з самого початку ведуть справи вбивств героїв Небесної Сотні детально і наглядно пояснять чому слідство дало саме таку кваліфікацію злочинам, чому це є таким важливим і як буде йти слідство надалі.

Також буде озвучено загальний стан розслідування, які проблеми розслідування з тих, які повідомлялись раніше вирішено, які залишились і чи з’явились нові. Що слід очікувати від слідства найближчим часом.
І вчергове буде піднято основне питання – чому лава підсудних така коротка і чому не покарано тих, хто саботував та продовжує саботувати розслідування. Адвокати наполягають, що на це питання нарешті потрібно дати відповідь у вигляді реальних обвинувальних актів стосовно конкретних осіб.

Учасники:
Титич Віталій – Адвокатська Дорадча Група
Павло Дикань – голова Колегії Адвокатської Дорадчої Групи
Вікторія Дейнека – Адвокатська Дорадча Група
Маселко Роман – Адвокатська Дорадча Група

Сторінка в соцмережі АДВОКАТСЬКА ДОРАДЧА ГРУПА https://www.facebook.com/aap.adg/

Акредитація по e-mail: press@liga.net або по тел.: (044) 593-16-37
ДЖЕРЕЛО