Ігор Луценко: Влада розвалює справу викрадення і убивства Юрія Вербицького

У справі про викрадення Ігоря Луценка та Юрія Вербицького з подальшим його убивством влада докладає усіх зусиль, щоб зупинити слідство.

Вище керівництво держави та МВС докладають усіх зусиль, щоб розслідування викрадення Ігоря Луценка та Юрія Вербицького з його подальшим убивством, було максимально загальмоване або розвалене. Про це ІНФОРМАТОРу повідомив сам народний депутат у ексклюзивному коментарі.

За словами народного обранця, цю справу розділили на дві, з якої випливає, що слідство з одного боку начебто шукає виконавців злочину, а з іншого – розслідують саму справу.

“При цьому дали одному виконавцю втекти, а головне у справі, що треба було довести – хто був замовником злочину і давав вказівки – так і не розслідували. При цьому відомі прізвища замовників викрадення, прізвища тих, хто давав вказівки убити Юрія Вербицького. Але їх досі не озвучили. Немає інформації і про суддю, який давав дозвіл на наше затримання. Мені менш цікаві прізвища тих спортсменів, які нас били і катували, але і це варто було б дослідити, чого не видно у ході слідства. Але досі не розслідуваний факт того, що нас збиралися передати в один із районних відділень міліції. У цьому питанні досі взагалі ще немає жодних результатів. Як я розумію, по справі убивства Жизнєвського та Нігояна – те ж саме.

Окремо варто наголосити, що влада як може упирається оприлюдненню прізвищ викрадачів, які їй відомі. Серед відомих варто назвати Тенюка, Тендіта та Ведмідя. Їх не розшукують, а один із них ходить на суд як свідок, бо у слідства проти нього мало доказів”,– зауважив Ігор Луценко.

На думку народного депутата, за цього режиму, чи, принаймні, за цієї політичної ситуації, перспектив об’єктивного розслідування цієї справи і тим більше покарання винних, – надій немає.

“Я вважаю, що це буде проблематично, адже головною загрозою у цій справі, як і у всіх подібних, пов’язаних зі злочинами на Майдані, є відсутність політичної волі керівництва держави та МВС здати своїх. Відбувається постійна шалена протидія процесу розслідування. І ця протидія відбувається з найвищих кабінетів влади. Крім того, за останні 6 місяців процес розслідування істотно погіршився через спрямовані заходи влади з розвалу слідства. Спеціально створена таємна група чиновників і працівників МВС блокує розслідування і задіює спеціальні бар’єри для цього. Відтак, можна стверджувати, що цей режим не просто не зацікавлений у такому розслідуванні, а й сприяє припиненню цієї справи”, – підсумував народний депутат.