Паскал назвав винних у вбивстві Юрія Вербицького

Справа про викрадення громадських активістів Юрія Вербицького та Ігоря Луценка, та вбивство Вербицького – розкрита. 11 бандитів, які оголошені в міжнародний розшук, переховуються в Росії. Про це заявив колишній перший заступник голови Національної поліції Василь Паскал в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

«Карний розшук не має ніякого відношення до нападів на активістів, до викрадань і вбивств. Це брехня, і дуже цинічна, бо саме карний розшук розкрив ці злочини», – прокометував Паскал звинувачення у тому, що він має стосунок до викрадення активістів під час Революції Гідності.

Василь Паскал заявив, що справа про вбивство Юрія Вербицького і викрадення Ігоря Луценка вже розкрита.

«Матеріали провини банди зібрані вичерпні, 11 бандитів оголошені в міжнародний розшук. Це Чеботарьов, Зубрицький, Неживов, Якубович, Ляхович, Богдан, Щукін, Мисливий, Таран, Тендіт, Тиднюк. Водій банди Тиднюк був затриманий, дав свідчення, однак після того, як суд випустив його під домашній арешт, також втік», – розповів Паскал.

За словами Паскала, підозрювані знаходяться у Росії.

Нагадаємо, Вербицький разом з Луценком був викрадений 21 січня 2014 року з Олександрівської лікарні в Києві. Активістів катували, а після вивезли в ліс і кинули на морозі. Ігорю Луценку вдалося врятуватися.

Тіло Юрія Вербицького зі слідами тортур знайшли в Бориспільському районі Київської області 22 січня. У міліції заявили, що активіст помер від переохолодження.

21 листопада 2014 року президент присвоїв Юрію Вербицькому звання Герой України.