07.10.2015, Київ: апеляція по командиру 1 роти “Беркуту” М. Добровольському

Увага!!! Суди по злочинах під час Революції Гідності! 7.10.15, о 15.45, Апеляційний суд м. Києва, пл. Солом’янська, 2А.
Або як беркутівці дихали нам у спину рік тому!!!

Якось так незамітно пройшла річниця втечі командира чорної роти беркуту Дмитра Садовника. Це стало відомо 3 жовтня 2014 року після засідання апеляційного суду м. Києва. Дружина Садовника сказала, що він вийшов з дому зранку і зник зі зв’язку, а адвокат Вілкул переконував всіх, що Садовник чемно лікується у лікарні і нікуди не тікав. Та й, зрештою, Рагімов втік по тій же схемі.

Засідання в апеляційному суді м. Києва (по Садовнику – ред.) проходили 25 і 26 вересня та 1 і 3 жовтня. І як ви знаєте, на ці засідання дуже активно привозили нині діючих беркутівців.

Так ось, по фотографіях тих подій можна побачити, що дуже активно до організації підвозу беркутівців долучались самі ж співучасники скоєння злочину, Добровольський та Янишевський. На фото видно, як групу діючих працівників привезли під Апеляціний суд і вони, нічого не боячись, разом із своїм командиром Садовником вирушають блокувати вхід до судової зали апеляційного суду.

На наступних фотографіях – підозрюваний, а сьогодні заарештований Олег Янишевський, якого підозрюють у вчиненні 20 лютого 2014 року у складі загону працівників роти спецпризначення «Беркуту» вбивств активістів Євромайдану на вулиці Інститутській в Києві та у керівництві діями цього загону. Він до останнього моменту залишався преспокійно працювати на посаді заступника командира полку міліції спеціального призначення ГУ МВС України м.Києва, тобто заступником командира переформатованого «Беркуту» при Авакові.

Ще на одній фото, Михайло Добровольський, командир 1-ої роти міліції спеціального призначення ГУ МВС України м.Києва. Добровольський сьогодні знаходиться під домашнім арештом і підозрюється у тому, що перебуваючи на посаді командира оперативної роти “Беркуту” 23 січня 2014 року спільно з іншими “беркутівцями” із застосуванням насильства затримував активістів Автомайдану. Добровольський теж до останнього часу працював у ГУ МВСУ м. Києва.

Чому не розкриваються злочини під час Революції Гідності, спитаєте ВИ? Відповідь дуже проста. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков залишив на своїх посадах, а декого підвищив у званнях тих же командирів «Беркуту» та керівництво громадської безпеки як МВС, так і обласних управлінь. Чи будуть давати покази міліціонери при діючіх старих начальниках?

Звичайно, що ні! Відповідно, це створює шалені перешкоди слідчим Управління Спеціальних Розслідувань Генпрокуратури, які
залишаються нашої останньою надією та ОПОРОЮ.

І дуже ВАЖЛИВО!

У середу, 7 жовтня, о 15-45 в апеляційному суді м. Києва пл. Солом’янська , 2-А буде розглядатись апеляція захисту командира 1-роти «Беркуту» Михайла Добровольського по запобіжному заходу – домашньому арешту. Коллегія суддів: Лашевич В.М., Масенко Д.Є., Леванчук О.М. Євеликі ризики, що Добровольському знімуть домашній арешт і він, як чорна птаха вільно полетить куди йому заманеться за кордон!!!

Тому, дуже потрібно ВАША участь та підтримка у судовому засіданні!!!

Тарас Галатяк, адвокат родин Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ

One thought on “07.10.2015, Київ: апеляція по командиру 1 роти “Беркуту” М. Добровольському”

  1. 2device коментує:

    1additions…

Comments are closed.