Суд дав втекти керівнику тітушок, які вбивали майданівців!!!

РАГІМОВ ТАКИ ВТІК!!!

Вчора, 7 вересня, у Оболонському суді м. Києва мало відбутися чергове судове засідання у кримінальному провадженні по звинуваченню групи “тітушок” з Харкова у викраденні людини, побоях, катуванні, грабежі, погрозі вбивством. Основний обвинувачений по справі – діючий працівник міліції Таввакум Рагімов у суд не з’явився, його адвокат заявив, що не має звязку із клієнтом. Другий адвокат взагалі не з’явилася. Можливо наперед знала, що клієнта вже й слід пропав.
Рагімова з-під варти звільнила, при існуючих ризиках по ст. 177 КПК, а саме доведених фактах незаконного впливу з боку адвоката та родичів Рагімова на потерпілого та інших обвинувачених, суддя Печерського суду Середа.

Суддя ж Оболонського суду Бевзенко, незважаючи на неодноразові клопотання прокуратури, підтримані і потерпілими і іншими обвинуваченими, також не стала обирати Рагімову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та й навіть домашній арешт затвердила лише в нічний час. Для мене очевидно, що в даному випадку ми маємо справу з системним перешкоджанням здійсненню правосуддя саме з боку суддів.

В результаті, за очевидного потурання суддів, основний обвинувачений по справі втік. Але це йому не допоможе. Раніше чи пізніше – покарання за злочини відбудеться!

P.S. І ще хочу нагадати, що за час досудового розслідування та суду керівництво МВС Рагімова від посади так і не відсторонило і не звільнило, і він мав доступ до усіх баз даних та оперативної інформації. А найближчі зв’язки Рагімова – це, наприклад, Євген Жилін. Отак у нас “працює” система…

Павло Дикань, адвокат Героїв Небесної сотні