Прізвища і телефони винних у вбивстві НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Розслідування стоїть.

Розслідування убивств під час Революції Гідності триває більше 17 місяців. Декілька затриманих, декілька показових судових засідань раз на 2 місяці…І все. Слідство мовчить. А ці 17 місяців реальні вбивці та замовники ЖИВУТЬ зі своїми сім’ями, ДИХАЮТЬ на волі…А наші ГЕРОЇ в землі! Їхні діти – сиротинки, дружини – вдови…Залишились НАОДИНЦІ… без своїх чоловіків, без татусів, матері без синочків… Не обійняти, не поцілувати, не порадитись…

Розслідувати по-новому. Не виходить.

Генадій Москаль ще в минулому році (24 лютого 2014) на своєму сайті опублікував плани спецоперацій по силовому розгону акцій протесту “Бумеранг” і “Хвиля”.

Це “документи, які доводять, що снайперами на вул.Інститутській були бійці підрозділу спеціальних операцій внутрішніх військ, яким керує полковник С.Асавалюк, та бійці підрозділу внутрішніх військ “Омега”. Крім того, вказівку на застосування зброї колишній міністр МВС В.Захарченко дав спецпідрозділу ГУБОЗ МВС “Сокіл”. Надаю прізвища та номери телефонів керівників підрозділів, що брали участь у силовому розгоні акцій протесу. На підставі цих даних Генпрокуратура має відкрити кримінальні провадження. Після цього я добровільно передам слідчій групі ГПУ решту матеріалів, які вказують на причетність до кривавих подій міністра МВС В.Захарченка (котрий особисто заявив 20 лютого, що віддав наказ про застосування бойової зброї), його заступника В.Ратушняка, начальника департаменту громадської безпеки МВС О.Крикуна, командувача внутрішніх військ МВС С.Шуляка, в.о. начальника ГУМВС у м.Києві В.Мазана, голови СБУ О.Якименка, його першого заступника В.Тоцького, начальника УСБУ в Києві та Київській області О.Щоголєва, командирів підрозділу СБУ “Альфа” – Геннадій Москаль.

Чи допитані ці нелюди в списках? Чи затримані? Чи Генпрокуратура у всіх своїх проявах почне шукати реальних вбивць? РЕАЛЬНИХ ВБИВЦЬ. УСІХ.