У Запорізькій області члени родин Героїв Небесної Сотні отримали земельні ділянки

Територіальні органи земельних ресурсів у Запорізькій області видали 9 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок членам родин Героїв Небесної Сотні. Земельні ділянки загальною площею 16,4 га знаходяться на території Тернуватської сільської ради Новомиколаївського району і виділені для ведення особистого селянського господарства.
Зокрема, дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею по 2 га ріллі отримали Світлана Діденко, Зоя Кузьменко, Микола Шимко, Ганна Синенко та Наталія Синенко.

Земельні ділянки площею по 1,8 га ріллі для ведення особистого селянського господарства одержали Микола Котляр, Андрій Бойко і Наталія Бойко. Також земельну ділянку площею 1 га виділено Надії Котляр.

Щодо решти заяв, які надійшли до землевпорядної служби області від членів родин Героїв Небесної Сотні, наразі вирішується питання про відведення їм земель на території Гуляйпільського району. При цьому, як повідомили у землевпорядній службі області, було враховано бажання заявників.

Відповідно до рішення Тернуватської селищної ради Новомиколаївського району Петро Синенко – батько загиблого Героя Небесної Сотні Сергія Синенка отримав дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а також ділянки площею 0,165 га для ведення особистого селянського господарства у межах села Косівцево.

Загалом від початку реалізації ініціативи землевпорядної служби України щодо надання земельних ділянок членам родин загиблих Героїв Небесної Сотні територіальні органи земельних ресурсів області прийняли 22 клопотання від осіб зазначеної категорії на отримання у власність земельних ділянок.

Наразі фахівці органів земельних ресурсів проводять масштабну роботу щодо виділення у першочерговому порядку земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, їхнім родинам та родинам бійців, котрі загинули, захищаючи нашу Вітчизну на Сході України.

ДЖЕРЕЛО