Родинам Героїв Небесної сотні не виділили обіцяну землю

Сьогодні на сесію Київради виносився як невідкладний проект рішення про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення 24 земельних ділянок членам сімей Героїв Небесної Сотні.

Про це розповів депутат Київради від Радикальної партії Олександр Вовченко.

«Цим рішенням Департаменту земельних ресурсів доручалося відшукати земельну ділянку і винести на сесію проект рішення про розробку проекту землеустрою» — відзначив депутат.

За його словами департамент земельних ресурсів ділянку відшукав – вона розташована в Биківні й сьогодні як невідкладний виносився проект рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення землі.

«Однак, В. Кличко буквально два тижні тому зустрічався з родичами загиблих на Майдані і обіцяв, що перед виділенням ділянок їх принаймні покажуть людям» — зауважив Вовченко.

Він розповів, що організованої поїздки так і не було.

Пояснення – не знайшли автобус. Наразі бачили «вживу» ділянку лише двоє представників сімей Героїв Небесної Сотні, за їх словами, чиновники наче спеціально шукали найгірше з можливого. Ділянка, за словами членів сімей, не має ні під’їздів, ні комунікацій, а частина землі це взагалі ліс.

З’явилися претензії щодо вибору саме цієї землі і в депутатів. Земля, яку пропонувалося виділити належить до земель рекреаційного призначення, а її забудова означатиме вирубку багатьох дерев.

Тому депутати ініціювали відкладення розгляду питання про виділення саме цієї землі. Компроміс знайшли такий: рішення прийняте в цілому і буде доопрацьовано земельною комісією разом з членами сімей загиблих під час Революції Гідності киян.

Нагадаємо, що Київрада проголосувала за виділення землі сім’ям героїв Небесної сотні. «За» таке рішення віддали свої голоси 78 депутатів. Передбачається виділення землі 24 сім’ям, по 10 соток кожній.Згідно з рішенням, Департамент земресурсів КМДА повинен вже до 2 березня підготувати перелік земділянок для передачі киянам, а право власності на ці ділянки люди повинні отримати вже цієї весни.