В’ячеслав Ворона – не Герой. Чоловіка помилково внесли до НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

Інформація оновлена станом на лютий 2020 року.

Наш сайт ретельно перевіряє інформацію щодо Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Саме тому про декількох людей, яких ЗМІ і влада зарахувала до Героїв України, ми і досі не писали ні в соцмережі, ні на сайті. Щодо їх біографії і героїзму виникли сумніви. Ми співчуваємо усім, хто втратив своїх рідних і близьких у 2013-2014 роках, але не дозволимо спекулювати званням “Герой України” і чесним ім’ям справжніх Героїв Небесної Сотні.


Інформація про В’ячеслава Ворону, нібито загиблого від рук тітушок, з’явилася на початку березня 2014 року. Його біографія і причини смерті викликала багато питань, якими не задалися ні прокуратура, ні Верховна Рада, ні журналісти, ні Адміністрація Президента. Майже рік його ім’я фігурувало у списках Небесної сотні, майже рік йому носили квіти на Інститутську, а 21 листопада йому присвоїли звання Героя України. І тільки зараз виявилось, що чоловік не має жодного відношення до НЕБЕСНОЇ СОТНІ! В’ячеслав Ворона загинув внаслідок п’яної бійки, але родичі, міліція, сусіди – всі, хто знав про справжні причини смерті, мовчали.

Ми подали запит до прокуратури м. Києва, і їх відповідь підтвердила: В’ячеслав Миколайович Ворона – не Герой Небесної сотні!

Також пропонуємо переглянути сюжет журналістів ВІКНА.СТБ про цю скандальну історію.

___________________________

Редакція сайту NebesnaSotnya.in.ua подала заяву на ім’я Президента з проханням позбавити В. М. Ворону звання Героя, гроші матеріальної компенсації повернути державі і притягнути до відповідальності всіх винних в цій помилці. Проте відповіді від Президента ми не отримали. Хоча по-тихому із офіційного списку Небесної Сотні Ворону В.М. прибрали, виплати зупинені.

Проте процедури позбавлення звання Героя України  НЕ ІСНУЄ на законодавчому рівні. Станом на лютий 2020 року Ворона досі в офіційному списку Героїв України та його пам’ять досі помилково вшановують.

Інформація щодо осіб, причетність до Героїв України яких, викликають сумніви, буде з’являтися на сайті. Наш ресурс спільно з Jus Talionis Reconstruction Lab  та відповідно до відомостей органів розслідування на даний момент підтверджує 82 смерті, які напряму пов’язані із проявленими жертовністю та героїзмом під час Майдану та є свідчення їх участі в Революції Гідності.

Причетним особам до державного вшанування та формування списку Небесної Сотні (в т.ч. екс-президенту, екс-міністру культури, екс голові Інституту Національної пам’яті, екс Генпрокурору) відома інформація про помилкове внесення більше десятка осіб до Героїв Майдану.  Жодних кроків з їх боку щодо встановлення історичної правди так зроблено і не було. Більш детальна інформація щодо таких осіб слідством на наші запити – не розголошується.

One thought on “В’ячеслав Ворона – не Герой. Чоловіка помилково внесли до НЕБЕСНОЇ СОТНІ!”

  1. 3regimen коментує:

    2badness…

Comments are closed.