Шукаємо свідків!

20 лютого на Інститутській безжалісна куля снайпера обірвала життя Героя Небесної сотні Івана Бльока з м.Городок на Львівщині. Скільки не встиг зробити, скільки недолюбив і не втілив у життя цей світлий чоловік… Але з нами назавжди лишиться пам’ять про героя і про його подвиг!

Родина звертається з великим проханням допомогти знайти свідків останніх хвилин життя Героя і його загибелі.

Швидше за все, Івана було смертельно поранено зранку 20 лютого біля Жовтневого палацу. Куля потрапила в груди, але очевидець Андрій Гладкий розповів, що одразу після поранення Іван ще був живий, можливо встиг навіть щось сказати…

На жаль, самого Андрія контузило і коли він прийшов до тями, то побратим уже був мертвий… Також є свідчення, що біля Бльока могла бути жінка в зеленому зі світлим волоссям. Можливо відгукнуться товариші, які принесли його до Жовтневого і ті, хто бачили, де саме був поранений Іван.

На одному з відео зафіксовано Івана Бльока на схилі біля квіткового годинника під Жовтневим, він допомагає хлопцям підніматися нагору, щось кричить з 7.00 до 7хв. 30сек. з невеличкими перервами). Також опізнали його на фото спершу на Інститутській під час першого прориву, згодом уже зверху на пагорбі над годинником.

Іван того дня був одягнений як можна бачити на фото у зелену куртку, синій шолом і мав яскраві жовті нарукавники.

Ми усі будемо дуже вдячні за будь-яку інформацію!

Іван - крайній зліва, присів зі щитом, у блакитній касці