Мати Михайла Жизневського пише сину листи “на небо”

Пише листи сину мати вбитого героя “Небесної сотні” Михайла Жизневського. Нагадаємо, Михайло – білорус, підтримував Україну під час Революції Гідності, його одним з перших вбили на Майдані.

Про те, як живуть зараз батьки Михайла, розповіла журналістка Марічка Падалко.

– Вам всім вітання від батьків Міші Жизневського. Вони знову у Києві, і почуваються значно краще і впевненіше. Найбільша новина, якою їм було приємно поділитися: в серпні побачили на могилі сина квіти з України, на кошику була стрічка “Герою Небесної Сотні від Харкова”. Для них це дуже важливо, – розповідає Марічка.

-Марічка каже, що Україна зробила те, що не встиг Міша: батьки на допомогу фондів і уряду купили маленьку, але власну квартиру. На вісім тисяч, що не вистачало, сестра взяла кредит. Розуміючи, що зараз переживає Україна, вони не наважуються в когось ще щось просити, і так дуже вдячні підтримці. Прші люди, що прийшли на допомогу, був Фонд “Соціальне партнерство”.

– Ніна Василівна почувається і виглядає краще. Показала мені зошит з листами, який пише сину, і залишає на столі читати, коли йде.

– Що мене найбільше вражає в цих батьках, хоча, напевно, так і мусить бути: вони дуже хочуть, щоб ніхто більше не гинув. В них немає такого, мовляв, ну, наш пішов під кулі, і ви йдіть. Навпаки, лишень чують, що хтось кудись збирається, намагаються вберегти. Дуже зараз вболівають за Україну, хочуть в Києві підкупити прапорів наших, бо кажуть, попереду осінь, буде багато дощів, треба прапор буде Мішці міняти на свіжий, – ділиться Марічка Падалко.

Джерело