Допомога для матері Героя М. Горошишина

Майже три місяці автомайданівці вибивали для мами героя Небесної Сотні Максима Горошишина Раїси Іванівни з Грушківки Кам’янського району паспорт. Його пенсіонерка не мала цілих 10 років! Відповідно стільки ж часу не отримувала пенсію.

Живе жінка у дочки у вкрай скрутних умовах. Власного житла не має, та й придбати його пенсіонерці нема за що. Автомайданівці дізналися про цю ситуацію незадовго після загибелі Максима, відвідавши його маму та рідних. Завезли їм допомогу, яку зібрали самотужки, і відразу ж узялися вирішувати проблему з документами. Проте куди б вони не зверталися, а вибити паспорт для матері Героя так і не вдавалося. І тільки після того, як цю проблему було озвучено як вимогу губернатору Юрію Ткаченку від імені нещодавно створеної Координаційної ради сил Майдану, справа зрушила з мертвої точки.

Уже за тиждень Ткаченко відзвітував перед громадою про те, що Раїса Горошишина тепер має паспорт і навіть отримала першу матеріальну допомогу. Крім того, відтепер жінка зможе оформити і пенсію. Однак зупинятися на цьому автомайданівці не збираються.

У матері Героя Небесної Сотні досі немає власного житла. Невеличкий будиночок у її рідній Грушківці коштує всього-на-всього 20 тисяч гривень. Для однієї пенсіонерки – це сума значна, для всієї черкаської громади – цілком посильна. Тому автомайданівці ініціюватимуть підняття цієї проблеми на рівні області, а також планують розпочати збір коштів на житло для жінки, яка народила і виховала нам Героя.

Джерело