Доля наймолодшої доньки Георгія Арутюняна

Мінімум десяток дзвінків щодня надходить з пропозицією удочерити наймолодшу доньку Ашхен загиблого майданівця Георгія Арутюняна. Сім’я покійного вражена щирістю громадян, дякує усім небайдужим, однак просить спокою та повідомляє, що офіційним опікуном дівчинки стала старша сестра по мамі – Анна Адамчук. Для того, щоб розповісти про це, сьогодні у Рівному влаштували прес-конференцію.

Організатори прес-конференції, ще до її початку наголосили: мета заходу – заповнити інформаційний вакуум стосовно подальшої долі трирічної дитини. Кажуть, чимало додзвонювачів нічого не знали навіть про її стать. Хоча заявляли про готовність узяти дитину на виховання.

Олександр Савчук, керівник громадських приймалень ВО “Свобода”:

“У Георгія була прийомна донька – Аня. Це рідна сестра Ашхен по мамі. Ви її бачите. Крім неї, у нього є ще дві дівчинки: Регіна та Калапсія. “

Старші доньки Георгія від попереднього шлюбу – студентки. Одна навчається у Львові, інша в Києві. За словами їх зведеної сестри Ані, усі вони контактують, підтримують одна одну, словом живуть як одна велика родина. З Ашхен – у неї спільна мати, яка померла три роки тому. Тому, Аня категорична: навіть мови не може бути про те, щоб віддати сестричку на виховання до іншої сім’ї. До того ж, чоловік Анни нещодавно став хресним батьком Ашхен і вже серцем прикіпів до трирічної дитини.

Анна Адамчук, сестра Ашхен:

“Я говорю на всю країну, що я є офіційний опікун Ашхен. Тому хочу, щоб люди просто не дзвонили, не турбували і навіть не залякували. Я її офіційний опікун.”

Допоки сім’я Адамчуків власних дітей не має, однак сподіваються, що незабаром Ашхен стане тіткою. Втім, від матеріальної допомоги від небайдужих людей не відмовляються. З цією метою на ім’я дівчинки відкрили депозитний рахунок у державному банку. Після того, як Ашхен виповниться 18 років дівчинка на власний розсуд зможе розпорядитися грошима.

Банк: АТ “Державний експортно-імпортний банк” філія в м. Рівне. Адреса банку: 33023, м. Рівне, вул. Соборна, 2 МФО: 333539 КОД (ідентифікаційний код клієнта): 4043502482 Рахунок: 26204000114494 Отримувач: Арутюнян Ашхен Георгіївна Призначення платежу: Благодійна допомога

Відео прес-конференції