Крик зболілої душі дружини Героя Небесної Сотні Володимира Чаплінського


Ні фашист,ні радикал,ні екстреміст,а справжній патріот своєї Батьківщини -Чаплінський Володя

Володя дуже любив життя. Понад усе він любив подорожувати разом зі своєю сім’єю. Завжди разом: і на море,і в гори,і різні історичні і видатні місця,музеї,виставки,розваги-усе відвідували разом.

Володя був за кордоном,працював на Кіпрі,бачив як живуть люди іншої країни. Тому і говорив: “Чому ми,такий розумний,трудолюбивий народ,а живемо так убого?!” Тому і підключився до протесту з перших днів. З перших днів (після побиття студентів) почав їздити на Майдан і підтримувати громадську думку. Його волю,бажання змінити країну на краще було не зламати. Він вірив і був певний,що разом ми змінимо країну на краще. Він говорив: “Я буду стояти на Майдані за всіх”. Всіх,хто бажав і не бажав їздити на Майдан,хто вірив і не вірив в перемогу на Майдані і зміни у країні.

Душа кричить,тому що у сім’ї відняли опору і підтримку. Скільки б ще добрих, корисних справ ця людина могла зробити своїй сім’ї,своїм друзям,своїй Україні. У скорботі і жалю не тільки сім’я,родина,але все місто,всі хто знали Володю.

Люди висловлюють своє співчуття,свої співпереживання сім’ї загиблого. Тільки ніякі співчуття не втамують біль батьків,які втратили сина,біль дружини,яка втратила свою половинку життя,свою опору,свою підтримку,біль дітей,які ніколи не промовлять слова – “тату”!

Не хочеться вірити,що Героям Небесної Сотні лишиться тільки формальне – “героям слава!” Винні у розстрілі мирних мітингувальників повинні бути покарані. Нехай не сподіваються на милість,тому,що є і Божа кара! Кожного ката,нелюда,який стріляв ,- народила мати,у нього є або будуть діти,внуки. Весь рід ката буде проклятий. Божа кара прийде і їм прийдеться відповідати за ті сльози,муки,які вони принесли у сім’ї загиблих Героїв Небесної Сотні.

Майдан,який залитий кров’ю,людським болем,слізьми і муками проклинає катів,які вчинили безглуздий розстріл хлопців,які просто хотіли допомогти українцям,своєму народу жити у країні,на яку вони заслуговують. Я не можу змиритися з такою втратою,втратою свого чоловіка і батька для дітей. Тому ніколи, ніколи не пробачу ні виконавцям,ні замовникам цього розстрілу. І тому буду вимагати і чекати від влади знайти і покарати винних у скоєнні злочину.

Від Божого суду не врятують ні гроші,ні зв’язки,ні влада! Божий суд прийде,будьте певні, кати і нелюди !!!

дружина Світлана.