У МВС заявили, що Юрій Вербицький помер від переохолодження

“Причинно-наслідкового зв’язку між тілесними ушкодженнями, які є на тілі, і смертю немає”, – сказали в обласній міліції.

Правоохоронці продовжують з’ясовувати обставини і причини смерті в Київській області (Бориспільський район) активіста Євромайдана Юрія Вербицького.

Як повідомили в прес-службі ГУ МВС у Київській області в четвер, за фактом смерті розслідується кримінальне провадження за статтею 115 КК (умисне вбивство).

За попереднім висновком медиків, причиною смерті стало переохолодження. “Причинно-наслідкового зв’язку між тілесними ушкодженнями, які є на тілі, і смертю немає”, – сказали в обласній міліції.

У прес-службі підкреслили, що в даний час встановлюються свідки, які можуть повідомити про обставини події. Також у главку зазначили, що розглядають усі версії події. “Одна з версій – група людей, які їздять по Києву і вихоплюють людей з хостелів, вивезли його”, – додали в міліції.

Вербицького викрали з Олександрійської лікарні разом з активістом Ігорем Луценком вранці 21 січня. Луценко привіз у лікарню Вербицького з травмою ока. Невідомі викрали Вербицького і Луценка. За словами Луценка, який зараз перебуває в лікарні, їх кудись відвезли, довго тримали в якомусь гаражі і били.

Потім Луценко з пакетом на голові поставили на коліна біля дерева і зникли. Луценко дістався до людей і написав у Facebook, що він живий. Луценко після звільнення повідомив, що у Вербицького стан може бути набагато гірше. З ним, на думку Луценка, зверталися жорсткіше, тому що Юрій – житель Львова. Пізніше тіло Вербицького було знайдено в Бориспільському районі Київської області.

ДЖЕРЕЛО